RNC55H1400BSM23
MFR.Part #
RNC55H1400BSM23
JLCPCB Part #
C3356524
Description
-65℃~+175℃ 125mW 140Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors