RNC55H1351DSRSL
MFR.Part #
RNC55H1351DSRSL
JLCPCB Part #
C1816952
Description
-65℃~+175℃ 1.35kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors