RNC55H1333FRRE6
MFR.Part #
RNC55H1333FRRE6
JLCPCB Part #
C1797808
Description
-65℃~+175℃ 125mW 133kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors