RNC55H1322BRRSL
MFR.Part #
RNC55H1322BRRSL
JLCPCB Part #
C1819427
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors