RNC55H12R7DSRE8
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H12R7DSRE8
JLCPCB Part #
C3372330
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 12.7Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors