RNC55H1270BSB14
MFR.Part #
RNC55H1270BSB14
JLCPCB Part #
C1453004
Description
-65℃~+175℃ 125mW 127Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors