RNC55H1243FRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H1243FRB14
JLCPCB Part #
C1436889
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 124kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors