RNC55H1240FMB14
MFR.Part #
RNC55H1240FMB14
JLCPCB Part #
C3468581
Description
-65℃~+175℃ 124Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors