RNC55H1200BSRE565
MFR.Part #
RNC55H1200BSRE565
JLCPCB Part #
C3498548
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors