RNC55H1183FSR3865
MFR.Part #
RNC55H1183FSR3865
JLCPCB Part #
C3513524
Description
-65℃~+175℃ 118kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors