RNC55H1132BSB1465
MFR.Part #
RNC55H1132BSB1465
JLCPCB Part #
C3471895
Description
-65℃~+175℃ 11.3kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors