RNC55H1130FPB14
MFR.Part #
RNC55H1130FPB14
JLCPCB Part #
C3439031
Description
-65℃~+175℃ 113Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors