RNC55H1110FRBSL
MFR.Part #
RNC55H1110FRBSL
JLCPCB Part #
C1411833
Description
-65℃~+175℃ 111Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors