RNC55H1101BSBSL65
MFR.Part #
RNC55H1101BSBSL65
JLCPCB Part #
C3374388
Description
-65℃~+175℃ 1.1kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors