RNC55H1100BSRSL65
MFR.Part #
RNC55H1100BSRSL65
JLCPCB Part #
C3521420
Description
-65℃~+175℃ 110Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors