RNC55H1074BSB1465
MFR.Part #
RNC55H1074BSB1465
JLCPCB Part #
C3383993
Description
-65℃~+175℃ 1.07MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors