RNC55H1053BSRE865
MFR.Part #
RNC55H1053BSRE865
JLCPCB Part #
C3553329
Description
-65℃~+175℃ 105kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors