RNC55H1042BSB1465
MFR.Part #
RNC55H1042BSB1465
JLCPCB Part #
C3473589
Description
-65℃~+175℃ 10.4kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors