RNC55H1023FPB14
MFR.Part #
RNC55H1023FPB14
JLCPCB Part #
C1435031
Description
-65℃~+175℃ 102kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors