RNC55H1020BSB14
MFR.Part #
RNC55H1020BSB14
JLCPCB Part #
C3490445
Description
-65℃~+175℃ 102Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors