RNC55H1001DSRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H1001DSRSL
JLCPCB Part #
C3452409
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors