RNC50K8062FSB14
MFR.Part #
RNC50K8062FSB14
JLCPCB Part #
C3409872
Description
-65℃~+175℃ 100mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors