RNC50K2872FRB14
MFR.Part #
RNC50K2872FRB14
JLCPCB Part #
C1423764
Description
-65℃~+175℃ 100mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors