RNC50J95R3BSB14
MFR.Part #
RNC50J95R3BSB14
JLCPCB Part #
C1466337
Description
-65℃~+175℃ 100mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors