RNC50J9421BSRE631
MFR.Part #
RNC50J9421BSRE631
JLCPCB Part #
C3507113
Description
-65℃~+175℃ 100mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors