RNC50J9201BSRE831
MFR.Part #
RNC50J9201BSRE831
JLCPCB Part #
C3515301
Description
-65℃~+175℃ 100mW 9.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors