RNC50J8452BSRE7
MFR.Part #
RNC50J8452BSRE7
JLCPCB Part #
C3396950
Description
-65℃~+175℃ 100mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors