RNC50J8452BRB1431
MFR.Part #
RNC50J8452BRB1431
JLCPCB Part #
C3561607
Description
-65℃~+175℃ 100mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors