RNC50J8351BSRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50J8351BSRE6
JLCPCB Part #
C1823764
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 8.35kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors