RNC50J80R6BSRE5
MFR.Part #
RNC50J80R6BSRE5
JLCPCB Part #
C3444102
Description
-65℃~+175℃ 100mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors