RNC50J8062FSRSL
MFR.Part #
RNC50J8062FSRSL
JLCPCB Part #
C1823150
Description
-65℃~+175℃ 100mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors