RNC50J7963BRRE8
MFR.Part #
RNC50J7963BRRE8
JLCPCB Part #
C3473576
Description
-65℃~+175℃ 100mW 796kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors