RNC50J78R7FSRE5
MFR.Part #
RNC50J78R7FSRE5
JLCPCB Part #
C3500330
Description
-65℃~+175℃ 100mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors