RNC50J78R7FSBSL
MFR.Part #
RNC50J78R7FSBSL
JLCPCB Part #
C1452253
Description
-65℃~+175℃ 100mW 78.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors