RNC50J7590BSRE531
MFR.Part #
RNC50J7590BSRE531
JLCPCB Part #
C3477364
Description
-65℃~+175℃ 100mW 759Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors