RNC50J7502BRBSL
MFR.Part #
RNC50J7502BRBSL
JLCPCB Part #
C1473707
Description
-65℃~+175℃ 100mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors