RNC50J7323FSRE8
MFR.Part #
RNC50J7323FSRE8
JLCPCB Part #
C3426207
Description
-65℃~+175℃ 100mW 732kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors