RNC50J7150BRRE8
MFR.Part #
RNC50J7150BRRE8
JLCPCB Part #
C3443055
Description
-65℃~+175℃ 100mW 715Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors