RNC50J65R7BRR36
MFR.Part #
RNC50J65R7BRR36
JLCPCB Part #
C1825148
Description
-65℃~+175℃ 100mW 65.7Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors