RNC50J6262BSRE7
MFR.Part #
RNC50J6262BSRE7
JLCPCB Part #
C3364081
Description
-65℃~+175℃ 100mW 62.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors