RNC50J6251BSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50J6251BSB14
JLCPCB Part #
C1447944
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.25kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors