RNC50J6201FSB14
MFR.Part #
RNC50J6201FSB14
JLCPCB Part #
C3385515
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors