RNC50J6192BSR36
MFR.Part #
RNC50J6192BSR36
JLCPCB Part #
C1825125
Description
-65℃~+175℃ 100mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors