RNC50J6190FRBSL
MFR.Part #
RNC50J6190FRBSL
JLCPCB Part #
C3366198
Description
-65℃~+175℃ 100mW 619Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors