RNC50J5762BSRSL
MFR.Part #
RNC50J5762BSRSL
JLCPCB Part #
C1827142
Description
-65℃~+175℃ 100mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors