RNC50J5762BRRE531
MFR.Part #
RNC50J5762BRRE531
JLCPCB Part #
C3360260
Description
-65℃~+175℃ 100mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors