RNC50J5692BSRE5
MFR.Part #
RNC50J5692BSRE5
JLCPCB Part #
C3501245
Description
-65℃~+175℃ 100mW 56.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors