RNC50J5421BSRE531
MFR.Part #
RNC50J5421BSRE531
JLCPCB Part #
C3470571
Description
-65℃~+175℃ 100mW 5.42kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors