RNC50J5360FRRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50J5360FRRSL
JLCPCB Part #
C1823279
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 536Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors