RNC50J5232BRB1431
MFR.Part #
RNC50J5232BRB1431
JLCPCB Part #
C3362736
Description
-65℃~+175℃ 100mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors